با ما در تماس باشید: 26701105-021

منو

صفحه اصلی

افزایش قیمت آزمون آیلتس

قیمت آزمون آیلتس

قیمت آزمون آیلتس

با توجه به اطلاعیه جدید سازمان سنجش در روز ۹۸/۰۴/۱۴ ، قیمت آزمون آیلتس از تاریخ ۹۸/۰۴/۱۵ با افزایش ۲۵۵ هزار تومانی، از ۲/۷۹۵/۰۰۰ تومان به ۳/۰۵۰/۰۰۰ تومان تغییر پیدا کرده است.

افرادی که حتی در تاریخ های بعد از ۱۵ تیرماه در آزمون آیلتس ثبت نام داشته اند، نیز باید ما به التفاوت را پرداخت نمایند.

اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر می باشد:

 پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۵/۳۰، به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های زبان بین المللی آیلتس می رساند، همانطور که در سایت های ثبت نامی مراکز مجری آزمون آیلتس و نیز سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است، وجه واریزی از سوی داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون آیلتس، به صورت علی الحساب می باشد، و این بدان معناست که چنانچه تغییراتی در نرخ ارز صورت گیردمراتب اطلاع رسانی خواهد شد، تا قبل از تاریخ زمان آزمون، مابه التفاوت نرخ قطعی ثبت نام محاسبه و از داوطلبان اخذ و یا به آنان عودت داده می شود.

لذا با توجه به تغییرات نرخ ارز (براساس محتویات سایت نیما مورخ ۹۸/۰۴/۰۹)،  و نیز سایر هزینه-های مربوطه، مبلغ ثبت نام در آزمون آیلتس، توسط سازمان سنجش آموزش کشور محاسبه و از مبلغ ۲۷٫۹۵۰٫۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۰٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال معادل سه میلیون و پنجاه هزار تومان افزایش و  تعیین شده است. مبلغ مذکور از تاریخ ۹۸/۰۴/۱۵  توسط مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس قابل اجرا است.

بدیهی است چنانچه تا قبل از صدور کارنامه، تغییری مبنی بر کاهش در نرخ ارز از سوی بانک مرکزی صورت بگیرد، نرخ جدید ثبت نام در آزمون، مجدداً توسط سازمان محاسبه می گردد و مابه التفاوت آن توسط مراکز مجری، به داوطلبان ذینفع عودت داده می شود.

کلاس خصوصی

برای اطلاع از نحوه برگزاری , هزینه و ..
با مشاورین ما تماس بگیرین

درخواست مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید


آزمون زبان آزمون IELTS